Profesyonel Hali Yikama Izmir

Hali yikamada Teknoloji, Güleryüz ve Tecrübeyi bir arada sunuyoruzHali yikama tecrübe teknoloji ve kaliteli makine pakti gerektiren ciddi bir is olup,öyle siradan merdiven alti firmalarda yada sinif olarak düsük olan elle hali yikamaya çalisan isletmelerde yikanmamalidir.Bu nedenle hali yikama hizmet almak isteyen müsterilerimize kesinlikle hali yikama firmasinin nerde oldugu ve nasil bir teknolojiyle hali yikama yaptigini,halilarinin hangi evrelerden geçtigini ve halinin tecrübe anlaminda ne kadar tecrübeli insanlar tarafindan yikandigini bilmeleri gerekmektedir.

Hali yikatmak yada yikama konusunda ipuçlari: hali yikayan yada yikatan halinin dokusunun ve iplik boyasinin yikamaya uyumlu olup olmadigi denetlenmeli,halinin ilmek sayisi dokuma yapisi boya tarzi(kök boya yada kimyasal boya çesitleri gibi özelliklerinden yola çikilarak hangi tip hangi miktarlarda yikama malzemesi yani hali sampuani kullanilmasi gerektigini belirlenmelidir.Halinin hangi ortamda yikanacagindan hangi ortamda nasil kurutulacagina kadar yikama evreleri tecrübeli bir usta tarafindan tespit edilmeli ve haliya zarar vermeden yikama yapilmalidir.

Bu sebeplerden dolayi hali yikamanin bayrakli Bornova ve karsiyakadaki dogru adresi bulut hali yikama.

Halı Yıkama

izmir bulut halı yıkama şirketimiz, son teknoloji makinelerde halılarınızı üstün temizlik anlayışı ile temizlemektedir. Firmamızda yıkanan halılarınız hem tertemiz olur, hemde ilk günkü rengine ve parlaklığına kavuşur. Bizi tercih edin.

Devamını Oku

Otomatik Makine

Fabrikamıza gelen tüm halılar, otomatik makinelerde ve özel şampuanlarla yıkıyoruz. izmir de halı yıkama fabrikası arayışlarınızda bizi seçerek sizde, on binlerce mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın.

Devamını Oku

Hijyenik Çözümler

izmir bulut , halı yıkama servis hizmeti veren firmamıza uzaklığının ne kadar olursa olsun, tüm ilçe ve semtlere fiyat farkı olmadan aynı hizmeti sağlıyoruz. Ücretsiz servisimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Devamını Oku

Hijyenik Çözümler

Türkiye’de satılan ve üretilen her türlü halının dışında, iran halısı, ipek halı gibi diğer cins halıları, leke çıkartma ve temiz halı yıkama uygulamalarında başarı kat eden ve en çok tercih edilen lider ERA 111 halı şampuanı ile yıkamaktayız.

Devamını Oku